שדרוג מטבח קבלן

רכשתם דירה בפרויקט קבלן?

צפו בסרטון ותגלו איך רוכשים מטבח, 
מבלי ליפול בפח!

נגן וידאו

רכשתם דירה? תתחדשו!

עומדות בפניכם 3 אפשרויות – לקבל את מטבח הקבלן כפי שהוא, לשדרג את המטבח אצל אחת מחברות המטבחים שהקבלן בחר עבורכם או לוותר על מטבח הקבלן, לקבל זיכוי ולרכוש מטבח באופן עצמאי.

 מה כדאי לבחור?

אפשרות 1 – להישאר עם מטבח הקבלן כפי שהוא

זו האופציה הזולה והנוחה ביותר. אבל מרבית האנשים, כשהם בוחנים בתשומת לב את המטבח מגיעים למסקנה שהוא לא מספק עבורם.

איך תדעו אם תוכלו להסתפק במטבח הקבלני?

יש ארבעה מדדים שצריך לבחון במטבח: שטחי עבודה, שטחי אחסון, אסתטיקה, ומרחב אכילה.

  • הדרישה המינימאלית ממטבח למבשל בודד – מרחב הבישול בין הכיור לכיריים יהיה לפחות 70 ס"מ, בנוסף למשטחי הנחה שמספקים לתפעול של המיקסר, תמי 4 מכונת הקפה הטוסטר ויתר מכשירי החשמל שבשימוש יומיומי. לרב האנשים דרוש הרבה יותר מזה כדי לבשל בנוחות.
  • הדרישה המינימאלית ממטבח לזוג – המטבח יכלול לפחות 6 מגירות בגודל של 75 ס"מ או גדול מזה, לאחסון הכלים ועוד ארון מזווה או ארונות עליונים לאחסון מוצרי מזון. כמובן שלרב המשפחות דרוש הרבה יותר, ובמשפחות שומרות כשרות נדרש כפול מזה.
  • מטבח מרשים שנעים להיכנס אליו – כדי שתוכלו לחיות בשלום עם המטבח החזיתות צריכות להיות מספיק חינניות כדי שלא תסבלו כל פעם שאתם נכנסים לבשל.
  • מקום ישיבה נוח לאכילה ולתקשורת – בתוך המטבח או בסמוך אליו חשוב שיהיה דלפק אי או פינת אוכל עם מקום עבור כל בני הבית, רצוי זה מול זה, כדי לנהל תקשורת נעימה בזמן הארוחות.

אפשרות 2 – לשדרג את מטבח הקבלן

היתרון הגדול בשדרוג מטבח הוא שאתם "רק" משלמים, והקבלן דואג לכל היתר. חברת המטבחים מעבירה את תכנית האספקות לקבלן והוא מבצע את השינויים הנדרשים בחשמל ובאינסטלציה ומתאם את התקנת המטבח השיש וחיפוי הקיר לפני כניסתכם לדירה, מבלי שתצטרכו לטרוח. אז למה בכל זאת כל כך הרבה דיירים בוחרים לוותר על השדרוג? הרבה אנשים מרגישים מרומים כשהם מגלים כמה יצטרכו לשלם, גם לקבלן על השינויים וגם לחברת המטבחים, במיוחד כשהתשלום נדרש שנה וחצי, ולפעמים יותר מזה לפני מועד האספקה (ותמיד קיים חשש להיות תלוי כל כך הרבה זמן בספק שלא ברור אם יצליח לשרוד כלכלית).

כמה עולה לשדרג מטבח קבלן?

כדי לגלות את המחיר תצטרכו לשבת ולתכנן את המטבח החדש שלכם עם המעצבת שהיא אשת המכירות של חברת המטבחים. (ברב המקרים תלכו לשתיים או שלוש חברות שונות לקבל הצעות מכולן). ממחיר המחירון, שיופיע על המסך, ינוקה הזיכוי שהבטיחו לכם. בדרך כלל תדרשו לשלם סכום של עשרות אלפי שקלים. ולמעשה ה"זיכוי" שקיבלתם הוא בעצם הנחה, דומה למה שכל לקוח אחר שיגיע לסניף יקבל.

אפשרות 3 – לרכוש את המטבח שמתאים לכם

היתרון בלתכנן ולרכוש מטבח בלי קשר לקבלן וספקי המטבחים שלו הוא כמובן החופש לבחור בלי לחץ. לבחור בזמן ובמקום המתאים לכם, מבלי להיות "לקוח שבוי" ומבלי "להשכיב" כסף מראש. דיירים רבים אינם בוחרים באפשרות זו בגלל פחד משיפוצים, וחשש מעיכובים בכניסה למגורים בדירה. גם שיטת ה"זיכויים" יוצרת הרגשה של הפסד. אתם תוותרו על מטבח הקבלן תקבלו החזר כספי מאוד נמוך. לעומת זאת סכום הזיכוי הנקוב אצל חברת המטבחים, למקרה ש"תשדרגו" נראה מכובד. האמת היא ששני הסכומים האלו בפועל בעלי ערך די דומה וכדי לגלות מה באמת כדאי צריך פשוט להשוות הצעות מחיר.

אז מה דרך הפעולה הטובה ביותר? לרכוש מטבח בחכמה!

אחרי שליוויתי עשרות רבות של לקוחות בדרך אל המטבח המוצלח שלהם, אני יכולה להגיד בוודאות שתמיד כדאי לתכנן את המטבח מראש עם מעצבת שאין לה שום אינטרס אחר מלבד שתהיו מרוצים מהתוצאה. יחד אנחנו מתכננים את החלל הציבורי, המטבח הסלון ופינת האוכל, ומוודאים שההתנהלות שלכם בבית תהיה מיטבית. אתם יוצאים מהפגישה עם תכנית הכוללת כל מה שאתם צריכים:

  • הדמיות תלת ממדיות צבעוניות, שמאפשרות לכם להגיע לשלמות עם העיצוב והתכנון.
  • תכנית חשמל ואינסטלציה, אותה מעבירים למתאמי השינויים של הקבלן ומורידים מסדר היום את הלחץ.
  • תכנית נגרות מפורטת ומפרטים טכניים – שמאפשרים לכם לעשות מכרז ולהשיג את המטבח במחיר מצוין.

אחרי שתקבלו מהקבלן את הצעת המחיר עבור שינוי מיקום נקודות החשמל והאינסטלציה, תדעו אם שווה לכם שהוא יבצע את שינויי התשתית (וזה המצב בדרך כלל) או שתעדיפו לבצע את השיפוץ באמצעות קבלן שלכם, אחרי קבלת המפתח.

ארבעה חודשים לפני הכניסה לבית תפנו לחברות מטבחים (בינהן חברות הקבלן) ונגרים מומלצים ותקבלו הצעות מחיר. תבחרו בהצעה האטקרטיבית ביותר בעינכם. אם תרגישו שחברת המטבחים שהקבלן בחר היא הספק הנכון לכם תוכלו להיכנס לגור בבית מיד עם קבלת המפתח. אם תבחרו חברה או נגר אחרים ביום קבלת המפתח תתקינו את המטבח ושבועיים אחר כך (אחרי התקנת השיש ומוצרי החשמל) תוכלו לבשל בו. אם בחרתם לעשות את השיפוץ באמצעות קבלן שלכם, הכניסה למגורים תתעכב קצת יותר.

מטבח מודרני / מטבח כפרי
האמת... שיש לכם עוד הרבה מאוד זמן להתלבט!

למה להיות "לקוח שבוי" ולשלם על המטבח שנה וחצי מראש ?
קבלו ממני תכניות חשמל ואינסטלציה לקבלן ותבחרו בספק המטבחים האטרקטיבי עבורכם בקצב שלכם.

טלפון אלי… ונגמר הלחץ של מחלקת שינויי דיירים.

ככה רוכשים (בלי לחץ) מטבח מצוין במחיר מעולה

אבחון צרכים

שולחים לי במייל את תכנית הדירה ותשובות לשאלון צרכים ורצונות שקיבלתם ממני. ומקבלים מצגת עם אפשרויות שונות למטבחים בהדמיות תלת מימד.

פגישה לגיבוש תכנית מטבח

יחד אנחנו בודקים יתרונות חסרונות של כל תכנית ומגבשים את תכנית המטבח האידיאלית .

תכניות לקבלן

מקבלים ממני הדמיות ותכנית נגרות (בשבילכם), ותכנית חשמל ואינסטלציה (לקבלן)... ומעכשיו אין לחץ. שלשה חודשים לפני הכניסה לבית נפגש שוב ל...

פגישת עיצוב

בוחרים יחד את כל החומרים- חזיתות, משטחים, חיפוי קיר... כדי ליצור מראה הרמוני שתמיד תאהבו.

מכרז ספקים

נפנה לספקי המטבחים של הקבלן ולחברות / נגרים נוספים – ונשיג את המטבח במחיר הטוב ביותר.

יש לכם על מי לסמוך

בסיום התקנת המטבח אגיע לוודא שקיבלתם כל מה שמגיע לכם ושהמטבח מושלם.

לקוחות מספרים