מטבח צבוע – בחירה נכונה לעיצוב המטבח

מטבח בסגנון אקלקטי
תכנון מטבח רחב
מטבח בסגנון פרובנס

למרות שמטבחי צבע הם העדפה הראשונה שלי, נתחיל דווקא בבעיות: מדובר בחומר יחסית יקר (בהשוואה לפורמיקה ופולימר), ויחסית רגיש לפגיעה.

אז למה לבחור שלייף לק?

שלושה סוגי לקוחות לא יוותרו עליהם בשום מחיר:

  • הראשונים הם האדריכלים והמעצבי מטבחים – שיודעים שמטבח צבע הוא בחירה בטוחה, שמשתלבת בהצלחה בכל עיצוב, וישאר רלוונטי גם בעוד שלשה עשורים. הוא מאפשר להם לבחור את העיצוב, הצבע והגוון המדויק המתאים לבית בלי פשרות.
  • אחריהם יש את המעוניינים במטבח מבריק, אבל נרתעים מהמחיר הגבוה של הזכוכית (המייקר את עלות המטבח) או מקרירות החומר. מטבח צבע ב- 100% ברק יעניק לכם את מראה הזכוכית במחיר אטרקטיבי ובתחושה נעימה הרבה יותר.
  • ולבסוף יש את אלו שפורמיקה גורמת להם צמרמורת בגוף. לחזית פורמיקה או פולימר, פרקטית ומתקדמת ככל שתהיה, אין את האפשרות להגיע לרמת העומק וה"אמת של החומר" שמשדרות חזיתות הצבע.

איך תדעו לזהות צביעה איכותית למטבח?

התבוננו בחזית הצבועה מול האור, הטו אותה כך שתוכלו לראות את קרן האור נשברת על פני השטח הצבוע. אם פני השטח אחידים, ללא גלים, ואם הצבע אחיד ללא גוונים וללא נזילות – הרי שהצבע יודע את העבודה!

ומהי העבודה?

כמו בצבא, גם כאן, שלשה חלקים: בידוד, בסיס וצבע.

  1. בידוד – כדי שהמטבח שלכם יעמוד במבחן הזמן והלחות צריך לבודד את העץ ממגע עם רטיבות. מפעלים רציניים עושית זאת באחת משתי דרכים: מכסים את הלוח בשכבה פולימרית או משתמשים בלוח ירוק, שהוא מבסיסו עמיד למים.
  2. בסיס – לא יעלה על הדעת של מומחים לייצור מטבחים ליישם צבע מבלי לדאוג שהלוח תחתיו יהיה חלק ומושלם. וזאת עושים באמצעות יישום שכבת בסיס לבנה בשתי וערב, וליטוש עדין.
  3. הצבע – מותז ביד בוטחת (במפעלים הבאמת מתקדמים ביד הרובוט) על הלוח המושלם, שכבה ועוד שכבה, בשתי וערב, חמש שכבות. וכל זה בתנור – לא לא אין כאן אש (חוץ מאש התשוקה של הנגר), מדובר בחדר צבע מבוקר טמפרטורה לחות ולחץ אטמוספרי, המבטיח שהאבק והלכלוך יישארו מחוץ לתחום. לאיכות הצבע והחומר המבריק המוסף לו, יש השפעה מכרעת על התוצאה.

רוצים מטבח צבע איכותי, שילווה אתכם שנים ארוכות, במראה מושלם עמוק וקלאסי?

זה המספר שלי: 050-3666532 תתקשרו!

באהבה שגית.

עזרתי לכם לבחור? שמחה מאוד. עדיין מבולבלים? מזמינה אתכם לפגישה ייעוץ.

מבטיחה שכשאכיר אתכם ואת החלל העומד לרשותנו אדע לכוון אתכם גם למקרר הנכון.

זה הטלפון שלי: 050-3666532 מוזמנים להתקשר ולקבע פגישה.

שגית.

שתף כתבה זו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email