טיפים לשיפוץ מטבח

לא מרוצים מהמטבח שלכם? אתם לא לבד! הרבה אנשים נתקעים שנים ארוכות עם מטבח לא נח, מטבח צפוף ומיושן.

למה זה קורה?

הרבה אנשים דוחים את שיפוץ המטבח מהחשש שהם לא יצאו מרוצים. הם פוחדים שאחרי שהם ישקיעו המון כסף זמן ומאמץ, הם ירגישו שזה לא היה שווה את זה.

אז מה עושים?

צפו בסרטון ותקבלו תשעה טיפים שיעזרו לכם להצליח בשיפוץ.

טיפים לשיפוץ מטבח מוצלח

  1. הגדירו את הבעיה וזהו את ההזדמנותשיפוץ מוצלח של המטבח מתחיל באבחון צרכים מעמיק. גלו מה צריך לפתור, לתקן ולהסתיר ומה נכון להגדיל ולהאדיר. זהו את נקודות החוזק והחולשה של החלל ויש לכם מצפן שיכוון את השיפוץ להצלחה.
  2. חלונות הם נכס – תגדילו אותם – אור ואוויר תמיד רצויים בכל חלל. אם אתם ברי מזל ויש באפשרותכם לקבל מהם עוד- לכו על זה!
  3. הגדילו את המטבח באמצעות סיפוח שטחים שלא בשימוש – יש לכם חדר שירות, מחסן, חדר מיותר בבית? ספחו אותו למטבח, אתם לא תצטערו על כך.
  4. אל תפחדו לשבור קירות – לשבור קירות זה לא מסובך ולא יקר. השינוי שתקבלו לעומת זאת תמיד יהיה משמעותי.
  5. השוו תכניות שונות – ותבינו מה באמת חשוב לכם – הדרך הכי יעילה לגלות מה נכון לכם היא לבחון כמה אפשרויות אחת מול השנייה. בקשו ממעצב המטבחים שלכם להכין כמה וכמה תכניות מטבח (רצוי בהדמיות) ותבררו מה אתם מרוויחים /מפסידים בכל אחת מהן. בשיטה הזו תגלו מהר ובקלות מהי התכנית המוצלחת ביותר עבורכם.
  6. רכזו את כל האלמנטים הגבוהים ביחד – קווים ישרים מיצרים לנו שקט וסדר בעיניים ובחיים. כשמרכזים את המזווה המקרר התנורים לקיר אחד גבוה, אנחנו מרוויחים מטבח פתוח וחינני.
  7. בחרו ריצוף בקפידה – לא ניתן להגזים בגודל השינוי שתקבלו מהחלפת המרצפות. להדביק גרניט פורצלן על הריצוף הקיים זה לא סיפור יקר או מסובך במיוחד, השינוי לעומת זאת מיוחד ביותר!
  8. משנה מקום משנה מזל – לפעמים חרף כל הניסיונות לא מצליחים במסגרת החלל הנתון לתכנן מטבח שעומד בציפיות. במקרים כאלה אני ממליצה לבחון אפשרות להחליף מקומות בין הסלון למטבח או חללים אחרים בבית.
  9. תחשבו טוב יהיה טוב – רוצים להינות מחלל מוצלח? תשקיעו קודם כל בתכנון.

אשמח להגיע אליכם הביתה ולחשוב על זה יחד, כדי שיהיה לכם טוב, טוב מאוד, מצויין. קבעו איתי פגישת ייעוץ לעיצוב המטבח.

באהבה שגית טורם – הסטודיו למטבחים.

שתף כתבה זו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email